Lebombo kennel

Vítejte na stránkách naší chovatelské stanice.

Jmenuji se Šárka Pártlová a se mnou na fotce je moje první ridgebacka Maya Katama King. Díky Maye se můj život zcela změnil a já naprosto propadla tak úžasnému, silnému a přitom tolik elegantnímu plemenu. Nechci psát jen samé chvály, ale kdo nikdy neměl ridgebacka, ten nikdy nepochopí a kdo ho má, už nikdy nechce jiné plemeno. V jejich očích se skrývá velké tajmství, krása, porozumnění a hlavně kopice lásky, kterou Vám dávají každý den! Jsou pyšní,když se jim věnujete, jsou šťastní, když mohou být s Vámi. Nejde je nemilovat...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Na druhé fotce je naše nová chlouba, jménem Dykumos Sucha Blonde Ambition, naším jménem Zarra. Přiletěla k nám z daleké Ameriky, z chovatelské stanice Dykumos v Chicagu. Byla to láska na první pohled! Stejně, jako u Mayi, jsem se rozhodovala především srdcem a její skvělý rodokmen, je jen třešničkou na dortu. Zarra je velmi slibná fenka, se kterou máme hodně plánů a budeme se zaměřovat především na sportovní kynologii. Abychom mohly společně dokázat, že i ridgebačci jsou skvělými stopaři, obranáři a že bez problému zvládnou ovládat poslušnost za jakékoli situace a že jsou to i výborní záchranářští psi.
 
 
 
 
Pro naše vrhy vybíráme jen pečlivě prověřené psy, kteří splňují jen ty nejnáročnější požadavky!

Více se o naší chovatelské stanici dozvíte na stránce O nás, informace o našem chovu a našich svěřencích naleznete na podstránce Náš chov.

Návštěvy, i nezávazné, jsou vítány! Najdete nás na adrese:Kasárenská 382, Prachatice.

Novinky

Doporučujeme!

18.12.2019 20:51
S velikou radostí oznamujeme, že Jasper z našeho C vrhu bude poprvé otcem. Jeho nevěsta je...

Don ´t Stop Believin´Lebombo je na světe!

30.03.2019 00:00
Že čekáme jen jedno štěňátko jsme vědeli. A neskrýváme, že je nám to převelice líto. O to více, že...

VRH D 2019

10.02.2019 19:52
S velikou radostí představujeme rodiče vrhu D (Don ´t Stop) 2019!

Plánujeme D vrh na jaře 2O19

05.01.2019 16:35
Osud si s námi někdy tvrdě zahrává. Po delší odmlce musím doplnit všechny potřebné...

Fotky štěňátek

11.07.2017 15:08
Na jednotlivé fotky štěňátek se můžete podívat pod stránkou Štěňátka - Vrh C - Deník štěňátek

Vrh C - "Catch" je na světě!

11.07.2017 14:23
7.7.2017 - lepší datum si Zarra na porod asi vybrat nemohla! Zarra porodila v 61.den březosti. Do...

Zarra

19.06.2017 21:10
    Porod očekáváme kolem 8.7.2017. :))))   Zarra 37.den březosti

Vrh C 2017

20.03.2017 20:04
Představujeme Vám rodiče vrhu C, který je plánovaný na léto!  

1. narozeniny našich BONBONKŮ

16.04.2016 14:44
Dnes je velmi důležitý den! Náš B-tým, sladcí bonbonci, slaví své 1. narozeniny!!!! Jako chovatel,...

Další cenné úspěchy našich potomků!

16.04.2016 14:24
Naším štěndům se opravdu daří! A my jsme samozřejmě moc rádi! Přinášíme stručný přehled.. Blnde...
1 | 2 | 3 | 4 >>